Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 
Registreer

Registreer + log in = geen advertenties

Nieuwe doelgroep van Geert?

Of zou dat niet mogen van zijn geldschieters? Zal wel niet, want als moslims er last van hebben is het alleen maar goed voor deze mensen. :|

Gerelateerde berichten:

  1. Is PVV’er Geert Wilders de nieuwe ‘Had-je-me-maar’? Een mooi stuk in Trouw over het huidige populisme in Europa....

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=16641

(6) voor “Nieuwe doelgroep van Geert?”

  1. #1
    Abdul Alhazred

    Doelgroep als fans? Want Polen zijn gristelijk, blank, nederig, goedkoop en zeer Zionistisch, een sieraad voor Wilders geldschieters uit Tel Aviv.

  2. #2
    Sjef de leeuw van Juda

    Doelgroep in de zin van stemmers of als target?

  3. #3
    Keira

    Als target

  4. #4
    Keira

    #1 plus hij heeft zelf een bruid uit het voormalige Oostblok. Maar als hij consequent was zou hij hier ook over gaan fulmineren, verwacht het niet en gun het ze ook niet.

  5. #5
    Sjef de leeuw van Juda

    Een importbruidje :mrgreen: , maar dat mag uiteraard voor de Grote Leider zelf.

  6. #6
    ThomasQuinn

    @1:

    Polen “zeer Zionistisch”? Je realiseert je dat Roemenië en Polen tot op de dag van vandaag de meest antisemitische staten van Europa zijn?




Reageer

smilies?

Door hier te reageren verklaar je je akkoord met onze huisregels.

Advertentie

Zoeken met google

Advertentie

Laatste reacties

Ontwerp:

234x60
Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement