De PVV-aanhanger verdient een betere partij dan de PVV
Een buitengewoon goed stuk van Ewoud Butter:
Het bashen van moslims is niet moeilijk. Hetzelfde geldt voor het bashen van PVV-stemmers. Zo worden de Wilders-fans in het hilarisch verslag van de pro-Wilders demonstratie van Rutger Castricum (GeenStijl) neergezet als een kleurrijk stel Tokkies. Je kunt ze ook gemakkelijk met extreemrechts associëren door te wijzen op de vertegenwoordiging van extreemrechts in dezelfde demonstratie. Allemaal niet moeilijk, voor je het weet heb je het beeld gecreeerd van de PVV-stemmer als extremistische Tokkie, die je moeilijk serieus kunt nemen.
Overigens wordt de PVV-aanhanger bij Krapuul geen tokkie genoemd en ook niet belachelijk gemaakt, afgezien van de wildersaanhanger grap dan, die het vandaag erg leuk deed op Twitter.





20 jan 2010 - 11:29 pm
Ik heb hier het woord tokkie anders wel es voorbij komen vliegen…
20 jan 2010 - 11:35 pm
@1 niet door mij geschreven.
20 jan 2010 - 11:37 pm
Correctie ik heb dit wel eens geschreven;
http://www.krapuul.nl/nieuws/ondertussen-de-pvv-tokkies-in-de-kamer/
maar dat ging niet over de aanhangers.
20 jan 2010 - 11:41 pm
21 jan 2010 - 2:45 pm
Hebben jullie de reacties op het bericht van Peter R. de Vries gelezen? Hoe noemen jullie zulke mensen dan?
Ik heb van de aanhangers van andere partijen nooit zo massaal dat soort reacties zien staan.
21 jan 2010 - 6:30 pm
Heb je een linkje? Dan ga ik een kijkje nemen en krijg je antwoord van mij.
21 jan 2010 - 6:33 pm
Laat maar, heb al iets gevonden http://www.krapuul.nl/nieuws/peter-r-de-vries-vuile-islamhond-krijg-de-kanker/
BZT
21 jan 2010 - 6:37 pm
@elsje ik generaliseer niet he. Dat vind ik meer iets voor PVV-aanhangers.
21 jan 2010 - 6:38 pm
Ik kom zijn site niet op
21 jan 2010 - 6:39 pm
Is zijn site gecrashed ofzo?
21 jan 2010 - 6:40 pm
nee doet t niet zo te zien.
21 jan 2010 - 6:46 pm
Okay, ligt niet aan mij dus. Zal later wel ff voor de grap kijken daar.
21 jan 2010 - 7:48 pm
@elsje
ik heb een hekel aan het gebruik van het woord “tokkies”
een naam van een familie die aardig misbruikt is door de media, en de rest van het Nederlandse volk. de mensen zijn er niet “beter” van geworden. eerder meer naar beneden gehaald.
hoe noem je sommige reageerders? zo niet, geschift desnoods, onontwikkeld, onbeschoft, ordinair, ach, woorden genoeg.
stichtings volger, wilderiaan, verwildedt
en veel meer.
21 jan 2010 - 7:49 pm
verwilderd.
even geen fantasie verder.
21 jan 2010 - 7:52 pm
hoewel, ook niet aardig: “tuig, tuig van de richel”
(Amsterdamse uitdrukking).
21 jan 2010 - 7:52 pm
Randdebielen is een goed woord toch?
21 jan 2010 - 7:52 pm
Moet het 1 woord zijn? Anders kan ik wel wat fantasierijkers verzinnen
21 jan 2010 - 7:52 pm
Asociale mofo’s
24 jan 2010 - 2:07 pm
Ik dacht dat ik op een serieuze site terecht was gekomen maar het enige wat jullie kunnen is ordinaire schelden. Jullie lijken wel aanhangers van Wilders.
24 jan 2010 - 2:09 pm
@19 en wie ben jij en wat heb jij voor geweldigs te melden dan?
24 jan 2010 - 2:13 pm
@19 Hoezo? Wat voor inbreng zou je willen hebben? Dit is geen scheldsite hoor.
24 jan 2010 - 5:19 pm
@jessica
ach het is meer een beetje ouwehoeren af en toe
als je echt iets zinnigs te melden hebt beloof ik je dat ik op een volwassen manier reacties terug zou geven en een nette discussie zal aangaan
24 jan 2010 - 5:25 pm
Iets minder schelden en wat meer on topic (we hebben immers een off topic draad) zou inderdaad fijn zijn.
Dat zeg ik ook wel eens. Misschien nemen jullie het van Jessica wel aan als jullie het niet van mij willen aannemen.
24 jan 2010 - 5:33 pm
Social comments and analytics for this post…
This post was mentioned on Twitter by Krapuulklets: Ik dacht dat ik op een serieuze site terecht was gekomen maar het enige wat jullie kunnen is ordinaire schelden. Jullie http://url4.eu/1D2Qe...
24 jan 2010 - 5:36 pm
mee eens hoor
ik blijf graag on topic
alleen mercator maakt het me onmogelijk omdat ie er gewoon om vraagt afgezeken te worden
maar eigelijk hou ik wel van mercator
elke kroeg heeft een chagerijnige oude man nodig die denkt de waargheid in pacht te hebben (terwijl iedereen met een normale cognitieve vermogens weet dat ik dat heb)
24 jan 2010 - 5:39 pm
Maar mercator zit niet eens in deze draad
Verder begrijp ik wel wat je bedoelt.