Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

Geert Wilders weer eens in zijn kruis getast

Draaideurcrimineel Geert W. uit Venlo is weer eens (gaap) hoogst verontwaardigd. Een stukje backstory: de import-Indo beweerde afgelopen zaterdag samen met zijn oppersmurf, Mossad-infiltrant Martin Bosma, in de Volkskrant dat het proces tegen hem een politiek proces is en bezigt daarbij lekker niet-onderbouwde meningen die even ge-copy-pasted zijn van Geenstijl of het Telegraaf-forum. (Retecool)

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=4218

(5) voor “Geert Wilders weer eens in zijn kruis getast”

  1. #1 
    Sjef the bullet heading monk

    Iedereen zou voor de grap eens moeten kijken wat voor terminologie er wordt gebruikt op geenstijl en dan zie je dat die niet veel afwijkt van Wilders’ taalgebruik.
    Waarschijnlijk heeft hij zelfs daar inspiratie gehaald voor zijn kopvoddentax.

  2. #2 

    Mag ik mij even beklagen over de geplaatste foto bij het desbetreffende artikel? Albino egeltjes worden gedemoniseerd!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

  3. #3 
    Sjef the bullet heading monk

    Twitter Geert:Els Lucas eist rectificatie over stuk in Volkskrant afgelopen zaterdag. Haar goede naam – ahum – zou zijn aangetast. Beste Els: doeiiiiii

  4. #4 
    jvdheuvel

    Het lijkt wel een moeilijk opvoedbare puber.

  5. #5 
    Sjef the bullet heading monk

    Qua taalgebruik hoeft hij niet lang te zoeken.




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank