GWIFA-Genosse Stürzenberger doet een Eichmannetje – En Wilders zwijgt stil…

Michael Stürzenberger was onder het pseudoniem Byzanz al jarenlang aktief in München tegen immigranten, hier met Dr. Udo Ulfkotte, oplichter in algemene dienst van verscheidene Geheimdiensten...
Vorige week stond de Duitse pers vol van het conflict dat is gerezen tussen de leiding van de Duitse Wilders-partij Die Freiheit en haar Beierse prominent en Wilders-interviewer, Michael Stürzenberger. Deze Michael had niets anders gedaan, dan in 8 Thesen het Wilderse gedachtengoed programmeren voor een Duitse heksenjacht op moslims. Ja, Stürzenberger gaat zelfs nog minder ver dan Wilders en Bosma. Hij wil Christenen laten immigreren die volgens de PVV reddeloos zijn, omdat ze uit een “Islam-cultuur” komen. De Nederlandse pers bleef helemaal stil. Toch gaat dit ook over ons. Stürzenberger maakte een voorbeeldig Eichmannetje: Hoe je moslims kunt isoleren, criminaliseren en verjagen. Daarvoor heb je toch wel een gründliche Duitser nodig. Dion Graus had dat niet kunnen bedenken.
Gaat Wilders zich weer eens distantiëren (Breivik), of nemen Wilders en Bosma dat Kristallnacht-scenario over?
O, o wat waren ze close, Geert Wilders en Michael Stürzenberger. Stürzenberger is (was) in München verantwoordelijk voor de “PI-Gruppe” (Politically Incorrect – Duitse pro-Wilders site), voor de BPE (Bürgerbewegung Pax Europa) en voor de Bayerische Freistaats-afdeling van Wilders’ Duitse partij “Die Freiheit”.
Op 21 januari van dit jaar, was Michael Stürzenberger in Den Haag lid van de Die-Freiheit-delegatie die door Wilders in ons Tweede-Kamer-gebouw werd ontvangen (op kosten van de NL belastingbetaler).
Stürzenberger maakte twee lange interviews met zijn held Wilders. Het eerste (in het Duits) tonen we hier. Of, beter, kijk er rechtstreeks naar op Youtube. Het duurt een beetje lang: meer dan 29 minuten! En wàt zijn ze het eens, de ex-journalist en de Blonde Redder van Europa! Het tweede interview van die dag is samen met de ridder van de droevige figuur René Stadtkewitz en Mark Doll die de partij Die Freiheit naar een katastrofe bij de Berlijnse Landtag-verkiezingen leidden (Engels, mag je zelf opzoeken bij PI).
Maar ja, Stürzenberger die zich jarenlang eerst verborg achter het pseudoniem “Byzanz” bij PI, omdat hij een ambtelijke functie had in München, werd gedwongen om uit de kast te komen, nadat verschillende Duitse kranten (waaronder de FAZ, Frankfurter Allgemeine Zeitung) het Europese anti-islam netwerk in kaart hadden gebracht.
“Dan maar meteen vol op het orgel!”, moet Michaël hebben gedacht. Weg met die vage suggesties van Geert. “Umsetzen in der Praxis”! En een echte Duitser maakt er dan “Thesen” van. De 10 (eigenlijk: acht) stellingen van Stürzenberger, die PI op 19 oktober publiceerde, zijn niets meer of minder dan een getrouwe uitwerking van dingen die Geert Wilders her en der heeft aangekondigd. Om het maar weer eens in een Godwin te verwerken: Hitler, Himmler en Heydrich leverden de theorie van de Endlösung, maar een Eichmann was nodig, om in 1941-42 de “implementatie”, “die Umsetzung”, kortom: de uitvoering, te ontwerpen.

Doll, Stadtkewitz, Wilders en Michael Stürzenberger in het 2e kamergebouw, 21-01-2011
Moslims moeten stuk voor stuk aan een verhoor worden onderworpen en vervolgens, al naar gelang het resultaat, al dan niet worden gedeporteerd. Ziet u het verschil met Wilders’ uitspraken in Kopenhagen, in het PVV-verkiezingsprogram van 2010 of met Bosma’s bloed-en-bodem-theorie? Ik niet. Stürzenberger werkt “gewoon” in de praktijk uit, wat Wilders wil. Dat zullen we verderop haarfijn aantonen.
Maar, godzijgeloofd-en-geprezen, men heeft in Duitsland en zelfs in Beieren toch iets geleerd van de nazi-tijd. Men oordeelde dat Stürzenberger’s Thesen absoluut niet kunnen. Michael Stürzenberger werd geschorst door het Beierse Freiheit-bestuur en Stadtkewitz c.s. moet nu in de Berlijnse Freiheit-centrale beslissen wat er met “Byzanz” moet gebeuren.
Als, ja als, het bestuur van Die Freiheit beslist, dat Stürzenbergers Thesen niet kunnen, dan is er meteen een breuk met Geert Wilders en zijn GWIFA. Dat zou betekenen dat de enige konkrete GWIFA-tak zich emancipeert van Wilders. Immers, noch in de VS noch in Europa, is er ook maar iets wat op een Wilders-kloon lijkt. Behalve “Die Freiheit”. Die in thuishaven Berlijn nauwelijks 2% van de stemmen behaalde in oktober.
Waarom betekent verwerping van Stürzenbergers “Thesen” dan een breuk met Wilders? Dat zal ik u zeggen. Stürzenberger’s Thesen zijn niets anders dan logische uitwerkingen van wat Wilders zegt. Stürzenberger is een ander geval dan Anders Breivik. Breivik ontwikkelde zijn zieke ideeën parallel aan een hele serie islamofoben, waarvan Wilders er maar één is. Maar Stürzenberger volgt naar de letter Wilders’ stellingen en bedenkt alleen maar, hoe die in praktijk te brengen.
De vraag is dus: Zal Wilders worden gedwongen om zich van Stürzenberger te distantiëren, of laat men in Nederland de zaak weer eens blauw-blauw? Als Wilders zich NIET distantiëert, zullen er dan eindelijk politici, juristen, filosofen, journalisten, zieleherders en anderen opstaan, om deze vileine haatzaaier aan te klagen?
Omdat het blijkbaar nodig is, om de zaken tot op het bot uit te leggen, hierbij Stürzenbergers “Thesen” en waarom ze 100% overeenkomen het Wilders’ gedachtengoed:
1. Medien und Politik müssen unverzüglich eine offene tabulose Diskussion über das wahre Wesen des Islams zulassen. Hierbei sind das Leben des Propheten Mohammed (der “vollkommene Mensch” im Islam und das “perfekte Vorbild” für alle Moslems), seine dokumentierten Handlungen in der Sunna und seine zeitlos gültigen Befehle im Koran in allen Details darzustellen.
Ref: Wilders’ stelling, dat de Koran “erger is dan Mein Kampf”, dat ze grotendeels zou moeten worden verboden, enz.
2. Nach abgeschlossener Faktenanalyse, auch unter Einbeziehung des Urteils von Staatsrechtler Prof. Karl Albrecht Schachtschneider (“Der Islam ist verfassungswidrig“) wird das Ergebnis mit hoher Wahrscheinlichkeit lauten: Der Islam ist eine Machtideologie im Deckmantel einer Religion, die die Welt in höhergestellte Rechtgläubige und minderwertige Ungläubige aufteilt. Mit totalitärem weltlichen Herrschaftsanspruch, Intoleranz, Gewaltbereitschaft und Tötungslegitimation.
Komt precies overeen met Wilders’ steeds herhaalde mantra dat de Islam een “terroristische ideologie” zou zijn en geen godsdienst.
3. Die Regierung der Bundesrepublik Deutschland muss in der Konsequenz dieser Erkenntnis alle islamischen Verbände unmissverständlich und unverzüglich dazu auffordern, sich sofort und für alle Zeiten gültig vom weltlichen Machtanspruch, von der Intoleranz, von der Gewalt und der Tötungsbereitschaft zu verabschieden. Außerdem unbefristet auf die Scharia, das islamische Rechtssystem, zu verzichten. Und verbindlich zu erklären, dass alle Menschen, unabhängig von ihrer Religionszugehörigkeit, die gleichen Rechte haben. Ebenso vorbehaltlos zu akzeptieren, dass Frauen und Männer vor dem Gesetz und im Alltag gleichgestellt sind.
Moslim-organisaties moeten zich distantiëren van de sharia, enz. Gelijkberechtiging vrouwen (zoals b.v. in de R.K. kerk, HR)
4. Wenn diese Forderungen nicht von allen islamischen Verbänden verbindlich unterzeichnet werden, erfolgt ein sofortiger Baustopp von Moscheen, die Schließung von Koranschulen und die Unterbindung von Gebetsversammlungen in vorhandenen Moscheen.
Als ook maar een minderheid van moslim-organisaties niet met het bovenstaande akkoord blijkt, mogen er geen moskeeën meer worden gebouwd, moeten koranscholen sluiten en mogen er geen bidstonden meer worden gehouden in bestaande moskeeën (!!). Dat is, om in de Eichmannische logica te blijven, dus de fase van afzondering en beperking (1933-1937).
5. Alle Muslime in Deutschland werden, nachdem sie über die Inhalte ihrer “Religion” umfassend aufgeklärt wurden, dazu aufgefordert, Druck auf ihre Verbände zu machen, dass die aufgelisteten Forderungen unverzüglich unterschrieben werden.
Druk op individuele moslims en anti-Islam-propaganda (door de Staat, door wie anders?)
6. Falls dies nicht nach einer festgesetzten Frist zum gewünschten Ergebnis führt, ist ein Volksentscheid zum Verbot des Islams wegen seinen volksverhetzenden und das friedliche Zusammenleben aller Menschen gefährdenden Botschaften einzuleiten. Die Bundesbürger werden aufgefordert, den Koran – das wohl gefährlichste Buch der Welt – zu lesen und sich selbst ein Bild zu machen. Damit wird die Wiederholung des größten Fehlers der deutschen Geschichte vermieden: Das ebenfalls brandgefährliche Buch “Mein Kampf” nicht aufmerksam studiert und damit die größte Katastrophe in der europäischen Geschichte nicht vermieden zu haben.
Dan komt het referendum om de Koran en de Islam te verbieden. Hypocrieterwijze stelt Stürzenberger, dat, als men “Mein Kampf” verplicht had gelezen, het Duitse volk Hitler niet zou hebben gevolgd (?) en dat daarom verplichte lektuur van de Koran zal helpen om het volk de ogen te openen. Hier kan arabarbarist Hans Jansen wellicht helpen met zijn boekje inzake apen en varkens in de Koran.
7. Wenn der Volksentscheid zu dem Ergebnis führt, dass der Islam verboten werden soll, haben alle Muslime die freie Entscheidung, dieser Ideologie abzuschwören. Es stehen andere Religionen zur Auswahl, die ebenfalls ein Leben nach dem Tode verheißen, ohne dafür im Konfliktfall das Töten von “Ungläubigen” zu verlangen.
Ach, ach – moslims moeten de Islam afzweren, als het referendum zulks eist en “vrij” kiezen tussen andere religies die ook een leven na de dood beloven. (Het valt dan toch wel aan te bevelen, om de historie van Amalek uit het Oude Testament te verwijderen, waarin Israël wordt opgeroepen bepaalde ongelovigen allen te doden, behalve de maagden, die als concubines kunnen worden gebruikt. Of zijn er alleen in de Bijbel geschiedenissen die we met een korreltje zout moeten nemen en niet in de Koran? HR)
8. “Abschwören oder Abreisen” heißt die Konsequenz. Für den zweiten Fall stehen genügend islamische Länder zur Auswahl. Im Gegenzug werden in Form eines Bevölkerungsaustausches Christen aus diesen Ländern in Deutschland aufgenommen, die dort schlimmer Diskriminierung, Verfolgung und auch dem Tod ausgesetzt sind.
“Afzweren of afreizen” – dat is wat gebeuren moet volgens Wilders-Stürzenberger. Gaan jullie maar naar moslim-landen (Wilders: “Jordanië is Palestina”). Stürzenberger wil in ruil daarvoor dan best Kopten, Maronieten, Nestorianen, Armeniërs en Syrisch-orthodoxen in Duitsland opnemen. Daarmee is hij humaner dan de PVV, die christelijke Palestijnen naar Jordanië wil deporteren, die er niet aan denkt om zes miljoen Kopten te ontvangen en die zelfs christelijke Antillianen en Angolezen de deur wijst. Kortom: Het ziet er niet best uit voor de jonge GWIFA internationale.
Martin Bosma zou nu toch eens snel een Komintern-achtige structuur moeten bedenken voor Wilders’ internationale ambities. Recepten te vinden bij Josef Stalin.
Dergelijke linkse (rechtse) kinderziekten van het Wildersisme moeten met wortel en tak worden uitgeroeid.
Stel je voor, dat allerlei jongelui voor de televisie het Wilderse gedachtengoed komen verstürzenbergeren!





17 nov 2011 - 11:43 am
om dit ideologische wrakhout bij elkaar te houden is een mentale lenigheid vereist die Henk & Ingrid ver te boven gaat
wellicht kan Martin Bosma een en ander verhelderen in Jip & Janneke taal
zijn de vrienden van Geert al opgenomen in de database?
17 nov 2011 - 3:11 pm
Als je oude bandrecorder opnamen van NAZI geheime beenkomsten hoort dan word je ook bang. Die zegt precies hetzelfde over Joden en Socialisten. Bijvoorbeeld uitspraken als “Er moet een hardheid zijn, iedereen kent wel een Jood die aardig is. Je weet wel… ja Joden zijn kwaad.. maar deze is niet zo erg…” en het gaat nog een tijdje door.
Nou ja ze doen maar, dan word het maar een Lantaarnpaal net als mijn voorouders.
27 nov 2011 - 12:01 pm
[...] partijkantoor. Belangrijke buitenlandse bezoekers zoals dit jaar nog de would-be Eichmann genaamd Stürzenberger, worden pontificaal in het gebouw van de Tweede Kamer ontvangen en gefilmd. Wilders en zijn [...]
10 jan 2012 - 11:00 am
[...] Staatsanwaltschaft enkele maanden later een onderzoek inleidde wegens racistische publikaties. Ik berichtte daarover op [...]