Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

De Wildersdeuk uit ons imago kloppen

Nederland heeft 3 pr-knooppunten, in Washington, Peking en Cairo. Dit laatste knooppunt heeft als speerpunt “Wilders damage control”. Ik wens ze veel succes. (De Pers)

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=5836

(6) voor “De Wildersdeuk uit ons imago kloppen”

  1. #1 

    Het bevreemd me enorm dat ze niet aan Damage Control in eigen land doen. Waarom in Cairo wel, en in Den Haag niet?

  2. #2 
    info

    #1. Nakkal.

    iets van “als het kalf verdronken is dempt men de put”.

    het heeft lang geduurd voor Nederland er achter kwam dat de onzin en flutna van Wilders Nederland schade zou berokkenen. ook dat er een buitenlandse pers is.
    men liet hem lang zijn gang gaan.

    misschien start den Haag nu ook in eigen land?

  3. #3 

    @info, ik zou niet hard willen klinken – maar is dit niet een voorbeeld van bezopen arrogantie?

    Want als het op de rug van moslims (buitenlanders) is dan mag het steeds allemaal.

  4. #4 
    info

    behalve bezopen arrogantie is het ook nog achterlijk te noemen, gevaarlijk, geschift, schadelijk voor de samenleving, voor de kinderen en jongeren.

    ik ga de zon in (voor ik meer woorden bedenk).

  5. #5 

    #4; Met een kopje thee kun je heel wat rechtzetten.

    Eindelijk heeft Gekke Geert een nieuwe mantra en deze is zelfs lief; “knuffelen en theedrinken”.
    Wat is het toch een schatje!

  6. #6 
    info

    http://www.radio1.nl/contents/13768-wilders-cohen-is-het-laatste-wat-nederland-nodig-heeft?autostart=16760

    theedrinken, knuffelen, knuffelen, theedrinken, theedrinken knuffelen.

    boeiend, Geert.




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank