Partij van Verkeerd Verbonden
Columnist Jos van Noord maakt gehakt van de haagse PVV fractie:
Ook onze wethouders zijn telefonisch voor iedereen bereikbaar. Daar hoeven wij geen dankjewel voor te zeggen, het is eerder omgekeerd: die lui zijn omhooggevallen uit de door de Hagenaars gekozen gemeenteraad, die zitten daar geheel namens hun kiezers, exclusief voor ons!Daarom verbaast de PVV mij. Voor de verkiezingen een héél grote waffel, maar nu spelen ze verstoppertje! Zijn nergens te vinden, houden hun adressen angstvallig geheim en telefoonnummers zijn al helemaal niet beschikbaar. Geheimzinnig gedoe. Doet de PVV mee of niet? Ik twijfel. (lees verder bij De Telegraaf)
De achterban zal het wel “geniaal” vinden.





21 apr 2010 - 4:28 pm
En dat bij de Telegraaf waar de hoofdmoot van de PVV aanhang zich lijkt op te houden.
Denk dat Jos van Noord een andere baan zal moeten zoeken, zijn lezers gaan dit niet waarderen want hun lieve griezel… ehh… geert wordt aangevallen.
21 apr 2010 - 4:35 pm
jvnoord is van de linkse partij en daarom wordt dit geschreven
21 apr 2010 - 4:47 pm
Tjee , en dat in de Telegraaf …
en ook op Geen Stijl worden ze al een beetje Geert krities …
21 apr 2010 - 5:13 pm
heel goed, van het lijfblad van wakker Nederland.
quote
Lijkt mij een waarschuwing voor 9 juni. Want als het erop aankomt, geeft de PVV niet thuis, doet Geert niet mee, in elk geval niet in Den Haag (en in Almere trouwens al evenmin). De partij van de ongenaakbaren. De PVV van Verkeerd Verbonden.
unquote
een waarschuwing voor 9 juni.
21 apr 2010 - 7:15 pm
hij leeft nog wel
http://www.rtl.nl/%28/actueel/rtlboulevard/nieuws/articleview/%29/components/actueel/rtlboulevard/2010/04_april/entertainment/geerd_wilders_reageerd_op_south_park_bedreigingen.xml
rtl kreeg hem te spreken. hij komt wel erg gematigd over de laatste tijd.
21 apr 2010 - 7:27 pm
Ik wens m veel succes.
22 apr 2010 - 10:45 pm
[...] Partij van Verkeerd Verbonden 0.000000 0.000000 [...]