CDA’er Hans Hillen ruikt bloed Wilders
En nog wat geinige Hans Hillen uitspraken in een ander artikel in de Volkskrant;
Wilders heeft in het debat na de Europese verkiezingen zijn zwakte getoond. Hij was de overwinnaar, maar zat daar als een onaardige boze man.Wilders heeft anderen daar de moed gegeven hem te onttakelen. Ik denk dat Wilders in de loop van het najaar op Verdonk-achtige wijze leegloopt als een ballon.
Tot nu toe was onze lijn: blijf er zo ver mogelijk bij uit de buurt, laat maar uitrazen. Dat is natuurlijk nooit goed. Je moet op Wilders willen reageren. Maar nu komen ze wel, denk ik. Nu er bloed is geroken, wordt het schieten.’(meer)
Ben benieuwd wanneer de cowboys van het CDA in actie komen, nu ze bloed geroken hebben, hopelijk snel. Belofte maakt immers schuld.
Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=118















Het ziet er niet naar uit dat het CDA van plan is om te gaan schieten.
Zoals ik het zie zijn ze juist hete tegenovergesteld aan het doen. Ze geven Wilders erkenning en maken hem 100% ‘salonfähig’!