HET ONDERZOEK NAAR HET AMBTSMISDRIJF VAN MINISTER VAN DER LAAN!!!
Slechts grote woorden, nee, REUZENWOORDEN, konden de verontwaardiging van de PVV uitdrukken toen Van der Laan de 89 stinkvragen van PVV’er Fritsma niet naar tevredenheid van de PVV beantwoordde. De minister pleegde een AMBTSMISDRIJF en moest worden AANGEKLAAGD, aldus de PVV. “Aanklagen ja ja ja Ambtsmisdrijf JA!” scandeerde Het Volk instemmend. Inmiddels is de uitslag van de stemming in de Tweede Kamer binnen; de minister wordt niet AANGEKLAAGD en er komt ook geen onderzoek naar een AMBTSMISDRIJF. Er stemden 10 mensen voor, dat is dus 1 niet-PVV’er (rarara).
Meer bij reformatorisch dagblad





17 okt 2009 - 3:12 pm
Grappig ook hoe Wilders zich weer eens een ware democraat toont. Hij zou hun recht om te mogen demonstreren ‘respecteren’ en er ‘trots’ op zijn dat ze dit democratisch recht hebben.
Pardon? Zei Wilders enige tijd geleden in Denemarken niet dat mensen die de Sharia in willen voeren, het land uitgezet moeten worden? In het Nederland van Wilders waren zulke mensen dus allang gedeporteerd. Mja… nu het deel van zijn stemvee die zijn woorden als zoete koek slikken, zichzelf weer eens wijs maken dat Wilders toch echt een ‘freedom fighter’ is.
17 okt 2009 - 3:14 pm
Arggh, bij het verkeerde topic gepost. X|
17 okt 2009 - 3:19 pm
En ik nog wel denken dat mijn site zo overzichtelijk was
17 okt 2009 - 4:46 pm
Is het ook wel hoor.
Maar ik had twee Krapuul tabbladen open staan, waardoor ik vervolgens dus in de verkeerde mijn bericht zat te typen.