Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

Wie betaalt Wilders – het onderzoek

wilders4Bij wie staat Geert Wilders zoal op de loonlijst? Aan geldschieters zal het niet ontbreken; de PVV bedelt continu om geld en net zo goed als de loyale aanhang massaal bij duizenden tegelijk als een soort mantra het zinnetje “Geert, mijn stem heb je” overal neerkrabbelt, zo zullen zij ook massaal bereid zijn om in de buidel te tasten om hun loyaliteit te bewijzen, immers geld geven en je stem uitbrengen zijn bij de PVV de enige manieren om ook daadwerkelijk een bijdrage te leveren. Geert Wilders doet namelijk alles zelf, of hij laat het doen door zijn vertrouwelingen.

Duidelijk is dat je met een bijdrage van een paar euro geen invoed krijgt op de PVV standpunten. Maar bij welk bedrag krijg je dat wel? Bekend is dat de geldschieters van de LPF (uit de vastgoedsector) dankzij hun geld een dusdanige invloed op de LPF kregen die inhield dat zij feitelijk de baas speelden. Geert Wilders weet dit ook en wil dit misschien niet meemaken. Het kan echter ook zomaar zijn dat hij inmiddels al lang danst naar de pijpen van zijn geldschieters en dat hij inmiddels precies doet wat de grootaandeelhouders inmiddels van hem verlangen.

Om Geert Wilders beter te kunnen duiden moet er er eerst antwoord komen op de vraag; wie betaalt Wilders?

Was er trouwens geen anti-terrorisme wet die internationale geldstromen naar staatsgevaarlijke organisaties verbiedt?

Suggesties graag sturen naar whoispayingwilders@gmail.com (email is Engels omdat er een vermoeden is dat de betalingen wel eens grotendeels van buiten Nederland afkomstig zouden kunnen zijn).

Links:

http://www.volkskrant.nl/binnenland/article1246727.ece/Giften_voor_proces-Wilders_uit_VS_gaan_naar_partijkas

http://deletionpedia.dbatley.com/w/index.php?title=Pamela_Geller_(deleted_05_Aug_2008_at_14:39)

http://www.chasingevil.org/2008/08/pamela-geller-holocaust-denier.html

http://weblogs.nrc.nl/heijne/2009/10/31/een-vraag-voor-wilders/

http://www.ips.org/blog/jimlobe/?p=243

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1046918.html

http://www.vn.nl/Dossiers/Meer-dossiers/Wilders-en-de-PVV/Artikel-Wilders/Op-zoek-naar-dollars-1.htm

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=1937

(3) voor “Wie betaalt Wilders – het onderzoek”

  1. #1 

    Ik heb wel wat info, maar van wie is dat email adres?

  2. #2 
    jvdheuvel

    van mij natuurlijk ik heb t net aangemaakt

  3. #3 

    wat gaat er gebeuren met he geld dan?




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Laatste reacties

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank