Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

Partij van de Namaak-Vrijheid sommeert website om een artikeltje weg te halen.

humor
Goh ze vinden bij de PVV iets smakeloos en kwetsend :mrgreen: ;

De Speld-hoofdredacteur Melle van den Berg laat aan Campus TV weten ronduit verbaasd te zijn. “De verdedigers van het vrije woord die eisen dat wij iets verwijderen, met als hoofdreden dat ze het ‘kwetsend’, ’smakeloos’, en ‘niet goed’ vinden? Dan hebben ze op hun eigen site ook nog heel wat werk te verrichten.” (De Pers)

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=3410

(3) voor “Partij van de Namaak-Vrijheid sommeert website om een artikeltje weg te halen.”

  1. #1 

    Het is ook een smakeloos,kwetsend en respektloos stukje naar Ramses Shaffy toe.Niks zo gemakkelijk als lol maken ten koste van iemand die zich niet kan verdedigen.En dat zal de heer Brinkman ook bedoelen.

  2. #2 

    Volgens mij is dit Satire en men moet daar niet moeilijk over doen.En nu is de Heer Brinkman ook toevallig onderwerp en daarom moet het stuk verwijderd worden.Lollig is dat de site geenstijl.nl ook een satirisch stukje heeft geplaatst waarin, Brinkman in een dronken bui vertelt dat hij Fatima Elatik zwanger heeft gemaakt. Ik ben benieuwd of geenstijl ook een mailtje krijgt van de heer Brinkman.

  3. #3 

    ik vind dit wel een grove belediging voor de dame.




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank