Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

Wilders de postkoloniale revanchist

Zijn geblondeerde haar moet zijn afkomst verhullen.

Over de familieachtergrond van Geert Wilders is weinig bekend, niet in de laatste plaats omdat hij daar zelf terughoudend over is en soms zelfs de feiten verdraait.(meer)

Het zal niet de eerste keer zijn dat Wilders de kluit belazert.

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=391

(5) voor “Wilders de postkoloniale revanchist”

  1. #1 
    Anonymous

    Zo'n Lizzy van Leeuwen heeft tbv van haar argumentatie wel veel ideeën overgenomen van de rassenleer die zo'n 80 jaar ook – vooral oostelijk van Arnhem – in zwang kwam.

  2. #2 
    Anonymous

    jaar *geleden* ook

  3. #3 
    jvdheuvel

    Heb jij ook een nadere toelichting bij jouw zonderlinge laster?

    Of is dit weer zo'n anoniem hit and run commentje waar we verder niet veel mee kunnen?

  4. #4 
    Anonymous

    waar we verder niet veel mee kunnen

    We? het volk?

    Voor de rest is de argumentatie van Lizzy doorspekt met rassenleer en afkomstdiscriminatie. Daar kan GW nog een puntje aan zuigen.

  5. #5 
    jvdheuvel

    Lulkoek.




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank