Krapuul.nl

Ministerie wilde Wilders niet in rapport radicalisering!!

Wilders-is-extremistAls er iets om kamervragen SCHREEUWT dan is het dit bericht wel:

Ambtenaren hebben geprobeerd om Geert Wilders buiten het rapport Polarisatie en radicalisering in Nederland te houden. Dat zei onderzoeker Jaap van Donselaar vrijdag in Dit is de Dag. In het rapport wordt Wilders ‘nieuw rechts radicaal’ genoemd. Dit was de ambtenaren ‘onwelgevallig’, zegt Van Donselaar. “De PVV had men er liever niet in onder de vlag van het radicalisme. Maar ik zei: sorry, daar kun je echt niet omheen.” (eo)

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Grubb Tip dit artikel! Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je MySpace-vrienden Deel met je LinkedIn-contacten Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=4155

Geplaatst door jvdheuvel op Jan 29 2010. Gearchiveerd onder Nieuws. RSS feed voor dit bericht via RSS 2.0. Je kan reageren of trackbacken

(28) voor “Ministerie wilde Wilders niet in rapport radicalisering!!”

  1. Citaat: “Het was duidelijk dat het ministerie niet zat te wachten op een verhaal over het extremisme of radicalisme van de Partij voor de Vrijheid.”

    Hahahah goeie! :mrgreen:

  2. Sjef the bullet heading monk

    De Leider is geradicaliseerd dus ik vind hem prima passen in een rapport over radicalisering, of is dat alleen voorbehouden aan Imams en Islamistische jeugd?

  3. Excellentie Zwembad

    die poltiek correcte wilderspreutsheid begint me de strot uit te komen
    heeft die haagse elite dan niks beters te doen door die radicale haatimam de hand boven het hoofd te houden??/?
    stelletje chamberlains :evil:

  4. Watch and read mohammed T-shirt art from Sweden at,
    http://www.mohammedt-shirt.com
    Please read in English.

  5. Welcome aboard Mo Allah!

  6. That’s actually spam @4, but I will forgive you since I might be ordering a tee-shirt of two. ;-)

  7. Sjef the bullet heading monk

    @ Mohammed Allah

    I heard Sverige is an eden, I might consider emigrating to there.

  8. Sjef the bullet heading monk

    Yes blondes and blue eyes, it resembles their flag to. Lol, blond is for yellow, blue is for the eyes.

  9. You’re such a simple soul Sjef. :roll:

  10. Sjef the bullet heading monk

    @ 10
    Don’t mind my simple masculine mind.

  11. Your mind isn’t masculine, let’s stay ON-Topic please.

  12. Sjef the bullet heading monk

    @ 13 Sorry i will focus on radicalisation in Europe and North America: Parallels and Divergence

  13. Sjef the bullet heading monk

    12

  14. Excellentie Zwembad

    spam from zwedelschedel
    gaaap

  15. Excellentie Zwembad

    lets islamise sweden!

  16. Sjef the bullet heading monk

    @17 I think so, but he is definately on the wrong site.

  17. Eej we kunnen gewoon Hollands praten hoor. Djzzz en ja we weten allemaal dat die gast niet spoort.

  18. jvdheuvel

    Het is op zich wel een aardig tekeningetje op dat Tshirt. Beter dan die Nekschot-zooi.

  19. Sjef the bullet heading monk

    Jammer dat Mohammed Atta weer weg is.

  20. Probleem met Wilders is dat hij de problemen benoemt maar (nog) niet aandurft er een oplossing voor aan te reiken.
    En dat kan alleen maar een oplossing zijn die op Islamitisch geween en tandengeknars zal onthaald worden.

    Mercator durft zo iets wél:
    -geen toegang voor moslims tot bepaalde gevoelige beroepen
    -afschaffen alle financiele bijdragen aan moslims
    -slechts lager onderwijs voor moslims
    -terugsturen naar heimat bij crimineel gedrag
    -registreren van alle moslims
    -grenzen hermetisch dicht voor nieuwe moslims

    ZULKE zaken kunnen een verschil maken, geen gedoe over al dan niet boerka of kopvod, of de Koran te verbieden,wat heeft dat nu voor belang? Dat moslims erbij willen lopen als zwarte voddetent of middeleeuwse kamelenboer is toch totaal irelevant ? Sterker nog, het kan zelfs helpen om de weerzin tegen deze groep nog aan te scherpen.

  21. jvdheuvel

    ja ja ja dat weten we nou zo langzamerhand wel. Zou jij ajb willen proberen wat meer on topic te reageren? Alvast bedankt.

  22. Is toch helemaal on-topic? Ik toon gewoon maar even aan dat Wilders helemaal niet radicaal is in zijn denkbeelden.

  23. jvdheuvel

    De onderzoekers vinden dat wel en het ministerie van binnenlandse zaken wilde dat uit het rapport hebben. Zo nu weet je het topic.

  24. Excellentie Zwembad

    mercator bedoeld dat hij nog radicaler is

    ik zie er trouwens niet zoveel bij staan waar wilders tegen is

  25. Excellentie Zwembad

    maar over mercator gaat dat rapport niet omdat ie een belg is
    p. de winter staat er ook niet in

Reageer

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Zet deze site ook maar bij je favorieten Klik hier als je off topic wil klagen over deze site

Laatste reacties

  • Schreeuwdoos

    Last Message
    1 minuut
     ago
    Arnold J. van der Kluft, Boze heks, El Palo Negro, Excellentie Zwembad, jvdheuvel en 21 gasten zijn online.
    • El Palo Negro : Bezwar tegen mijn naam kon trouwens eerder, wat niet te denken van Vermiculus Ingens :lol: :idea:
    • El Palo Negro : Lekker binnenkomertje Hai, mai neem ies Hans, I em from ze Nezerlands, and I'm an undertaker.
    • Arnold J. van der : De stok waaronder de danseresjes doorgingen. O misverstanden. Denk ik.
    • Arnold J. van der : I always get my sin
    • Arnold J. van der : Ja de VVD is de party for the undertakers
    • El Palo Negro : Ja droom verder, Undertaker betekent in het Holland ondernemer
    • Arnold J. van der : Maar toen ik limbodanseresjes als treffer in beeld kreeg dacht ik... maar ja, dan komen we weer in de buurt van de hijgerd... (so what?)
    • Arnold J. van der : Palo negro betekent volgens mij zwarte stok of paal. Een ziekte - ik moet er niet aan denken al vermoed ik dat ik het begrijp. Nachtmerrie..
    • Arnold J. van der : Nee, jvdh, welke gravatar bedoel je dan? Wouter?
    • El Palo Negro : Ga je de Nl'se vertaling er ook bij zoeken? El Palo Negro :idea: , niet medisch
    • jvdheuvel : ik nie snap nie
    • Arnold J. van der : Mohammed is een bedrieger (deze, die andere daar heb ik het niet over)
    • El Palo Negro : Jeetje je heb ook nog lopen zoeken 8-O
    • Arnold J. van der : Bij Mohammed (vzmh)?
    • Arnold J. van der : «link»
    • Arnold J. van der : Zwarte paal (stok)
    • El Palo Negro : :idea:
    • jvdheuvel : ja maar heb je nou die laatste gezien :D
    • Arnold J. van der : Ja ik kreeg die teek als duinkonijntje
    • El Palo Negro : Neuh ik niet, jij?
    • jvdheuvel : Ik vind het altijd zo mooi hoe die gravatars van oningelogden perfect passen :D
    • Arnold J. van der : Normalmente el Palo Negro se enfrenta controlando los niveles de amonio, vía análisis foliar, con el objetivo de bajar dosis o etc.
    • El Palo Negro : 8-O
    • Arnold J. van der : Een ziekte?
    • Arnold J. van der : El "palo negro" una enfermedad fisiológica de la vid intrigante y escurridiza.
    • Arnold J. van der : Nee natuurlijk niet :mrgreen:
    • El Palo Negro : hmmm nolly, waar ziet u me voor aan een oversekste, hijgeraar?
    • jvdheuvel : Ben een tikje inspiratieloos vandaag
    • jvdheuvel : Ja daar gaat het over
    • Arnold J. van der : Betekent palo reiger? Ik denk dat het toch iets met paal te maken heeft, reigers kennende (rechtop aan de waterkant)
    • El Palo Negro : hmm verklaart u nader nolly, paal en reiger. komt niet over bij mijn
    • Arnold J. van der : Daar gaat het toch over
    • jvdheuvel : Mooie reactie "een godsdienst is niet te beschieten, godsdienstigen wel"
    • Arnold J. van der : enfin, zo wordt het in het Nederlands ook gebruikt. Paal dan.
    • Arnold J. van der : Want <i>pau</i> in Brazilië betekent...


    Registreren of Inloggen om te kletsen.

    Links

    Log in | Designed by Gabfire themes | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2010