Krapuul.nl ~ Jouw favoriete website



 
 

Het Arische karakter van Nederland (2)

Afgelopen zaterdag sprak volksvertegenwoordiger Hero Brinkman de volgende woorden:

Een keppeltje hoort bij onze joodse cultuur en de islamitische cultuur behoort niet bij de Nederlandse cultuur.

Volksvertegenwoordiger Hero Brinkman heeft een ietwat te positief beeld over de relatie tussen Nederland en het jodendom. Een vraag aan volksvertegenwoordiger Hero Brinkman: Welke beroemde hoogleraar wijsbegeerte aan de Universiteit Leiden sprak tijdens een academische les de volgende woorden over het jodendom? Ik zal een tip geven: Zijn vader was rijksveldwachter en zijn moeder voedde hem katholiek op.

En heeft zich het internationale Jodendom, de Alliance Israélite Universelle, die het Groot Oosten van Parijs beheerschte, vooraan, met ons varkens niettemin bemoeid, dan is dat gebeurd tot vrijmaking des Jodendoms, dat is tot verwerving der aan de Joodse geslepenheid toekomende wereldheerschappij; middel daartoe was allereerst der Joden internationale geldmacht.

 

 

De vader van deze hoogleraar wijsbegeerte was rijksveldwachter en zijn moeder voedde hem katholiek op

De vader van deze hoogleraar wijsbegeerte was rijksveldwachter en zijn moeder voedde hem katholiek op

Korte URL: http://www.krapuul.nl/?p=8396

(2) voor “Het Arische karakter van Nederland (2)”

  1. #1 

    Nou, het was niet Jonas Daniël Meyer in elk geval. Maar ik heb geen idee, Martin. :sad:

  2. #2 
    Martin Harlaar

    Het was Bolland, maar niet aan Hero vertellen.




Reageer

smilies?

LET OP!!! Op straffe van wissen reactie en mogelijk IP ban is het hier niet toegestaan om: off topic te reageren, teksten van elders hier te plakken, iemand fysiek ongemak toe te wensen, te discrimineren, te reductio ad hominem'en, kwetsen, beledigen, zuigen, piepen, klagen, jammeren. (i.e. DE REGELS).

Doe eens gek



Of vraag rekeningnummer.

Advertentie

Inloggen | (CC) Krapuul.nl 2009 - 2011 | Sitemap | Privacy statement



Twingly BlogRank