Echt supernieuws dit. CDA-lijsttrekker Sybrand van Haarbal van Buma Stemra heeft maandagavond tijdens een partijbijeenkomst in Amsterdam stevige kritiek geuit op premier en VVD-lijsttrekker Mark Rutte:
Volgens Buma vertelt Rutte niet het hele en eerlijke verhaal over bijvoorbeeld het nut van ontwikkelingssamenwerking en de voordelen voor ons land van Europese samenwerking.
Volgens Buma lijkt het erop dat Rutte uit angst voor de PVV van de VVD een soort ‘PVV-light’ probeert te maken. ”De VVD als namaak-PVV is slecht voor onze werkgelegenheid, slecht voor onze gezinnen en slecht voor onze samenleving. Niet de angst voor de PVV moet de lijn bepalen.” (NU).
Het lijkt erop dat Buma alle contact met de werkelijkheid verloren is. Als ervaren CDA’er moet inmiddels ook hem toch wel opgevallen zijn dat de kans dat je een VVD’er tegenkomt met een eerlijk verhaal volstrekt nul komma nihil is.
Alle VVD’ers liegen dat ze barsten. Daar zijn ze groot mee geworden en dat is ook nu nog steeds hun core-business. Zodra een VVD’er zijn bek open doet dan weet je dat er leugens uitkomen. Zo rolt de VVD.
Ik kan hier tientallen leugens van VVD’ers opnoemen waarvan er een aantal zo vaak herhaald zijn dat ze inmiddels gemeengoed zijn. VVD’ers in de laagste echelons liegen dat ze barsten. Het middenkader (Stef Blok) liegt dat-ie barst, en ook giechelpuber Rutte, onze “premier van alle Nederlanders”, liegt dat-ie barst. VVD’er Aptroot maakte het vorig jaar nog zo bont dat hij de Pinokkio Award kreeg van dagblad De Pers.
Ze zeggen wel eens dat Adolf Hitler “die Große Lüge” heeft uitgevonden maar dat is een leugen; het was de VVD.
De VVD oproepen tot een eerlijk verhaal is als je kat oproepen tot blaffen. De VVD oproepen tot een eerlijk verhaal is als een koe oproepen tot schijten op de plee. De VVD oproepen tot een eerlijk verhaal is als een baksteen oproepen tot blijven drijven.
Het. Gaat. Niet. Werken. Nooit. Iedereen weet dit.
Ook Buma weet dit natuurlijk als geen ander. Daarom roep ik Buma op tot een eerlijk verhaal. Buma’s oproep tot een eerlijk verhaal van de VVD is geen eerlijk verhaal.
Waarom geeft Buma niet gewoon toe dat het CDA al decennia met het grootste genoegen vieze plannetjes uitvoert en smoezend en smiespelend op achterbakse wijze vieze gore stinkstreken uithaalt altijd bij voorkeur in innige samenwerking met die proletenbende pathologische leugenaars van het dievengilde genaamd VVD?
Dát zou pas een eerlijk verhaal zijn. Maar dat zullen we wel nooit te horen krijgen van Buma.




is het niet “DIE grosse Lüge”?
Goed punt zal het even aanpassen.
We hebben de slechtste MP ooit gehad en die wil zo ontzettend graag een tweede kans. Alles is geoorloofd om dat te voorkomen incl het huichelachtig gedrag van Buma.
Buma’s timing is perfect; net nu Rutte als MP op bezoek gaat bij Merkel.
Hij dwingt Rute iets meer te doen dan alleen maar voor de buhne lullen.
En hij dwingt ook de VVD tot een reactie, waardoor het duidelijk wordt waar de VVD nou eigenlijk voor staat.
Buma maakt zich op om de nieuwe MP te worden voor Nederland in een moeilijke tijd.
(mind my words)
Hoe meer onenigheid tussen CDA en VVD, des te beter.
Wanneer Buma zegt: “Bij de houding van Rutte ten opzichte van Europa bespeur ik de laatste tijd wispelturigheid. Ik zag de afgelopen weken een Mark Rutte die niet wist of hij nu voor of tegen moest zijn,” is het zaak dat uit te vergroten. Rutte is een slang, heeft een gespleten tong. Buma is sinds de verdrijving uit het paradijs beducht voor slangen.
Daarom heeft hij de voze praatjes van Rutte goed in het oog.
ach, ik geloof dat een Weisglas toch wel recht door zee is.
http://propolen.nl/frans-weisglas-oud-voorzitter-tweede-kamer-lid-vvd/
Enne….geloof het of niet maar onze kat blaft, gromt, apporteert en waakt.
Heerlijk dit stuk. Buma of de afkorting die staat voor Burger Mannetje moet kiezertjes weghalen bij de VVD. Het zou best eens zo kunnen zijn dat deze meest on charismatische politicus net zoals Balkenende weer premier wordt. Ze staan nu op 11 zetels(?) maar dat zegt niets. De SP met 30+ zetels in de peilingen zegt ook niets.
@jvdheuvel, het heeft me jaren onderzoek gekost maar nu kan ik alleen AMEN zeggen op deze stuk bovenop.
Mijn contacten met VVD-ers zijn uitgelopen op jarenlange verdraaiingen en leugens. Eigenlijk mogen de VVD-ers simpel als serieleugenaars aangeduid worden.
Want jaren geleden in mijn eerdere naïeve pogingen om de leugens te ontmaskeren gebeurde vervolgens dat als je eentje uiteindelijk met de feiten confronteert en hij zich als en kat in het nauw gedreven vindt, roept hij meteen zijn VVD maatjes die schaamteloos de volgende leugen-boven-leugen piramide bouwen om het te beschermen.
En hier is vast ales over de VVD verenigingen en samenhorigheid, werkwijzen, politiek enz. gezegd.
Ik heb respect voor Weisglas, daarom reken ik hem niet automatisch bij het rest maar hij ze uitzondering die de regel gewoon bevestigt.
SHB heeft tot zover gelijk dat al deze reeks VVD-ers Bolkestein, Wiegel,Blok,Rutte enz enz, zijn gewoon licht gekloonde Wildertjes.
Rutte en de Jager hebben het niet makkelijk, giechelend de gewone man wys maken dat het aan de grieken geleende geld met rente terug zal komen, terwyl VAN het begin af duidelijk was dat de miljarden in een bodemloze put geworpen werden. Het griekse parlement telt 300 leden, wel veel voor zoon klein land je.
wat ontwikkelingsgeld aangaat; waarom moeten WY bezuinigen terwyl miljarden aan landen gestuurd worden die zelf delfstoffen en olie hebben. Maar ja daar hebben de arme drommels niet veel aan, geloof me het geld gestuurd naar de grote organisaties komt veelal ten goede aan de al ryken.
een kleine groep bonusbankiers heeft de aarde naar de klote geholpen en nu vergaderen in mexico de G20
en adviseren europa de economie te stimuleren;
m.a.w de alcoholist meer drank geven.
de krankzinnige zucht van meer geld, meer kapitaal, meer, meer, waarvoor de VVD strydt en helaas die ook door de vakbonden in het verleden werd gesteund is de oorzaak van de crisis.
Het Cristen Democratisch Appel baseert zn normen en waarden op GOD en Jesus Xtus, en in de bybel staat dat jokken heel slecht is.
De hedendaagse jongeren geloven amper is deze twee verouderde partyen.
[...] Welnee, Stef weet ook wel dat het niets uitmaakt wat hij roept en dat Nederland gewoon aan de verdragen meedoet. Maar het bekt zo lekker voor Henk & Ingrid, die nu een beetje in de war zijn nu de Grote Blonde Lijder het heeft af laten weten. Stef voelt dat hij daar een niche heeft, hij weet dat daar te scoren valt. Dus zegt Stef, net als Wilders, dingen die gewoon niet waar zijn en niet kunnen. Maakt niet uit, alles mag in de politiek en de VVD wordt er toch niet op af gerekend. Want zijn van de keurige redelijke mensen. *bbrrrrrrr*. En VVD hè, dus vrijbrief om te liegen over alles wat los en vast zit. [...]
“Daarom roep ik Buma op tot een eerlijk verhaal.”
Gastcolumn?
Jhim van Bhemmel durfde tenslotte ook, dan kun je als recht(s)geaarde Haarbal van Stemra niet achterblijven.
[...] vast dat de VVD niet gestikt is in haar eerste leugen en framen kunnen ze ook heel goed (zoals de bewering dat links niet zo goed op de centen kan [...]
Goed verhaal op Joop over de in interne tegenspraak verstrikte, zwakke premier Rutte: http://www.joop.nl/politiek/detail/artikel/14612_de_zwakke_premier/