André Rouvoet stapt op als fractieleider. Dat is een verlies voor de Kamer, vind ik. Vooral als parlementariër vond ik hem vaak zinvolle bijdragen aan het debat leveren.
In de ChristenUnie lijkt men minder en minder van hem gecharmeerd te zijn. Daar ziet een deel blijkbaar meer in de Bruine Lijn die de SGP volgt. In dat geval heeft André er inderdaad weinig meer te zoeken.



Afijn, daar gaat het alternatief voor kiezers die het CDA niet sociaal genoeg vonden….
”
.
De ChristenUnie moet zich meer afzetten tegen ‘het anti-christelijke D66′.
”
Jup vergelijken met Hitler mag niet, en Wilders is heeel lief. Maar D’66 vergelijken met de Anti Christ, dus zeg maar SUPER HITLER, mag wel
“De SGP kan, middels restzetels de ChristenUnie aan drie zetels helpen. ‘
Valt weer wat te verkopen op de Oude Markt?
“Hij pleit voor ‘een voorjaarsbeurt’ – Van voren of van achteren zou de terechte vraag aan hem moeten zijn.
Volgens mij stapt een van de weinige echt integere figuren uit de Haagse politiek op. En dat is ontzettend zonde.
Nexus M.
Keira Schreef:
Ik ben het niet altijd met Rouvoet eens, maar heb altijd de integer mens en politicus gewaardeerd. Jammer.
Zeer leesbaar interviewtje met Drs. Dré:
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenland/article/detail/1882764/2011/04/30/Andre-Rouvoet-Staphorster-variant-dat-hoor-je-niet-meer.dhtml
Nexus, ik was het ook niet altijd eens met hem, maar hij was wel écht.