Van Agt kon in de toekomst kijken

mei 13, 2012 2 Reacties »   

De Volkskrant mag dit artikel dan uit zijn archief verwijderd hebben (het is er niet meer te vinden, constateerde @JDSnel), en Van Agt mag, om vele redenen, aanleiding zijn tot allergie en jeuk op diverse plaatsen, maar dankzij het archief van Pepijn Edward Schmitz moet toch worden vastgesteld dat onze oud-CDA-minister-president Dries van Agt op 16 augustus 2010 toch wel een juiste toekomstvisie had.




2 reacties

  1. 1 - sjaax - 13 mei 2012 at 10:54 am -

    Hele goede actie om dit artikel van Dries boven water te halen.

    Dat de Volkskrant het stuk in het niets heeft laten verdwijnen, verwondert mij niet. Als krant huldig je tegenwoordig geen journalistieke principes, je moet met de politieke wind meewaaien.

    Hoewel Van Agt de politieke situatie destijds uitstekend heeft geanalyseerd, acht ik de invloed van Dries overigens klein, maar goed, alle kleine beetjes helpen.

  2. 2 - Arnold J. van der Kluft - (Laatste reacties) 13 mei 2012 at 12:29 pm -

    Zo profetisch hoefde Van Agt helemaal niet te zijn. En hij is academisch jurist van huis uit.
    Komt er nu eerherstel voor de zogenaamde mastodonten in die club? Ik ga er niets om verwedden…



Reageer

Je e-mail adres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *