Het is verkiezingstijd en dat betekent dus altijd weer tijd voor de oprechte verbazing van VVD’ers over het falen van hun eigen wanbeleid.
Vaak roepen ze dan iets over betutteling of zo, bijvoorbeeld als hun eigen college met VVD erin verbiedt om op een stoel op straat te zitten. Of ze roepen burgers op om hun straat schoon te maken als ze er zelf niet in slagen als wethouder/locoburgemeester, terwijl ze wel met een gouden ketting om en een vlag op een bootje kunnen meevaren met de Gay Pride.
Maar dit keer gaat het over een wethouder uit een VVD-college die zijn wachtgeld in een (wit?)wasserijtje pompt om op die manier geen belasting hoeft te betalen of zoiets. Omroep Limburg probeert er al 2 Bruine jaren lang achter te komen hoe dat nou zit, maar het huidige VVD-college weigert er inzage in te geven.
Nou en zoals ik al zei de verkiezingen komen eraan dus nú is de VVD-fractie OPEENS “oprecht verbaasd” over dit gebrek aan transparantie.
En nú komen ze ineens in de krant.
Toevallig hè?






