Herman Heinsbroek schrijft masterplan voor de papierversnipperaar

augustus 14, 2012 6 Reacties »   

Dus wat doe je als je als Hero Brinkman zijnde net een maniakale partij met volslagen idioten verlaten hebt, om vervolgens zelf verder te gaan met twee fantástische kandidaten, waar je na de fusie met de vorige generatie malloten van het holle vat Trots Op Nederland overigens niks meer van hoorde, en je zit een beetje verlegen om een verkiezingsprogramma? Juist, dan trek je een belegen malloot van een nóg eerdere generatie uit de kast, die van Balkenende I, het allerbelachelijkste kabinet ooit – vooral mogelijk gemaakt door en daarom ook de volledige verantwoordelijkheid van de allerslechtste premier ooit: Jan-Peter Balkenende – te weten Herman Heinsbroek.

Herman gaat een masterplan schrijven voor de Nederlandse economie. Daar weet Herman blijkbaar alles vanaf, na zijn fortuin gemaakt te hebben met het doorverkopen van Arcade Benelux aan Wegener. Arcade was een platenmaatschappij die zich aanvankelijk vooral richtte op het herverpakken van bestaande nummers op verzamelelpees. Later richtte hij TV10 Gold op, dat vooral oude programma’s zou gaan herhalen. Het is maar dat u een beeld krijgt van  de ontzaglijke creativiteit en originaliteit van een Herman Heinsbroek.

‘Die man is zelf rijk, dus die weet wat van economie’, zal Hero Brinkman wel gedacht hebben. Nou, tijd heeft Herman in elk geval genoeg, na volledig binnengelopen te zijn, dus waarom niet een masterplan geschreven voor een partij waar we nooit meer iets van zullen horen na 12 september?




6 reacties

  1. 1 - JoeyRamone - 14 aug 2012 at 7:31 pm -

    hahahahahahaha, fraai laurent!!

  2. 2 - Grûtte Pier - 14 aug 2012 at 8:08 pm -

    Was dat niet Heinsbroek die een mede LPF kamerlid bedreigde met een pistool? Frisse jongens…

  3. 3 - JoeyRamone - 14 aug 2012 at 8:26 pm -

    ook deez’ hermanneke
    het hermanneke van ‘stop de verloedering’

    heb je die arcade plaatjes weleens gezien
    60 nummers, misschien wel 65
    allemaal zonder-bassen-koekblik-muzak en een toffe tante op de hoes
    pure wansmaak

    herman heinsbroek is een vleesgeworden karikatuur
    zag em laatst nog blaffen op de verrekijk, want praten kan hij niet
    altijd verongelijkt, boos, woedende, uit z’n vel springend
    drank, drugs, slecht huwelijk, uitzichtloos bestaan?
    je weet het niet
    dan maar wat schrijven voor een of andere rukker zonder volgelingen

    http://goo.gl/4JL4G

  4. 4 - Peter - 15 aug 2012 at 12:36 pm -

    Brinkman wilde vandaag op een persconferentie niet zeggen hoeveel hij volgend jaar op de rijksbegroting wil bezuinigen. Wel denkt hij dat zijn plannen binnen 5 jaar leiden tot begrotingsevenwicht. Volgens hem is de “textielarbeider in Twente” er niet in geïnteresseerd hoeveel miljard er volgend jaar bezuinigd wordt en of we op een begrotingstekort van 3 procent uitkomen of niet.

    en nog meer van dat fraais uit de koker van Brinkman en Heinsbroek op powned.tv

    http://www.powned.tv/nieuws/politiek/2012/08/brinkman_2_jaar_lang_ontslagve.html

  5. 5 - Peter - 15 aug 2012 at 12:57 pm -

    Het Masterplan geschreven door Brinkman en Heinsbroek

    http://www.dpk.nu/Masterplan%20DPK.pdf

    Zoals u weet is het DPK een partij met een klassiek liberale grondhouding
    over de overheid. Wij willen minder overheid met duidelijk omschreven
    kerntaken. Minder belastingen, zodat de burger meer kan besteden. Wij
    beseffen ons echter dat deze periode een actieve overheid nodig heeft die de
    crisis ter hand neemt. We kunnen dit niet aan de markt en zeker niet aan de
    politici in Europa over laten. In de 2 jaar dat we deze 4 maatregelen gaan
    afkondigen gaan we echter wel een voorschot nemen op de klassiek liberale
    overheid.

  6. [...] aandacht verdiend het komisch duo Brinkman en Heinsbroek, afgekort tot BH. Hero en Herman doen niet voor elkaar onder, in onverwachte [...]

  7. Als je een textielarbeider (m/v) in Twente op straat ziet lopen, moet je hem vangen en opzetten.

    /De textielindustrie is daar al 30 jaar morsdood.

  8. [...] DPRK campagne film – Verkiezingen 2012 DPK wil de Florijn terug voor binnenlands betalingsverkeer Herman Heinsbroek schrijft masterplan voor de papierversnipperaar De verdwenen kandidaten van Hero Brinkmans OBP Vals verlangen van Carlo Strijk (DPK) BREKOND: Geen [...]



Reageer

Je e-mail adres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *