Buma weet hoe Nederland beter moet worden. Buma vindt ook dat het CDA niet gelijk bereid moet zijn om te gaan regeren (dat vind ik op zichzelf al een hele stap). Hij wijt het aan een te groot gevoel van verantwoordelijkheid, dat willen regeren, ik denk dat het gewoon regeergeilheid is. Baas willen zijn en vinden dat het land zonder CDA naar de verdommenis gaat, nou dat is het ook met het CDA gegaan. Zie de afgelopen jaren.
Wat mij wel intrigeert is dat Buma zegt dat er idealen zijn bij het CDA. Ik heb daar zelden tot nooit iets van gemerkt. De mensen van die partij vereenzelvigen zich zo met macht dat ze er alles voor doen. Dan heb je voor mij geen idealen of principes. Dan ben je te koop, gewoon voor de hoogste bieder.







“Kijken of mijn vrouw ook al wakker is..”
Tja, eerst zijn vrouw lekker slapend nemen en dan kijken of ze wakker is. Zeg me wat over idealen…..
Niet helemaal vrouwvriendelijk, weetjewel.
Het ideaal van het CDA is regeren (regeergeilheid). Het maakt in principe niet uit met wie, zolang CDA’ers maar bestuurspostjes kunnen bekleden.