Vroeger als je met een onderwijsinstelling contact wou dan ging je om de zoveel tijd naar een aula. Tegenwoordig ga je dan even naar een skybox, die dan geen skybox is:
Het schoolbestuur ‘investeert’ de tienduizenden euro’s in de skybox ‘Maatschappelijk Plein’. De skybox is bedoeld om 25 instellingen met elkaar in contact te brengen. De voorzitter van het ‘Maatschappelijk Plein’ zegt dat dit niet voor champagnedrinkende bobo’s is. De skybox is volgens Dave Blank ‘een inspirerende plek’ waar ambitie en trots ontstaan, die op leerlingen overslaan. Hij belooft de besteding van het gemeenschapsgeld te zullen verantwoorden (Telegraf)
Ik vind het mooi gevonden.



Het wordt echt tijd voor digitale schandpaal. Gewoon dit soort lui die gemeenschapsgeld gebruiken voor allerlei idioterie waar geen draagvlak voor is behalve bij bestuursleden die riante oprotpremies ontvangen als ze aangesproken worden op hun gedrag,