And the winner is……………………………………………….

De Nederlandse Spoorwegen met: de plaszak.
Juryrapport: Als je een opdracht geeft aan een denktank “verzin iets waarmee je onze reputatie als serieus land, voorzover nog aanwezig in het buitenland, definitief de nek kunt omdraaien” dan krijgen ze het nog niet zo gek verzonnen. Het klinkt als een uitvinding van Paul de Leeuws karakter Bob de Rooy, als een gruwelfantasie uit een vervolg op ’1984′ of een door Chriet Titulaer geteste gadget voor Nederlandse ruimtevaarders. Kortom, dit zou zelfs Patty Brard te ver gaan. Niet voor niets heeft dit idee maandenlang bovenaan gestaan op onze ranglijst van stupide ideeën. NS bedankt!
De PVV’ers hebben gestreden als leeuwen. Ze hielden zelfs hele stupide-idee diarree potpourri dagen en toch zijn ze er niet in geslaagd om de achterlijkheid van de NS te overtreffen. Volgend jaar beter!
En vanzelfsprekend, dat ziet u natuurlijk ook al aan de afbeelding, gaat de lifetime achievement award voor de Krapuul Prof. Dr. Mr. Ing. Richard de Mos Meest Achterlijke Idee contest naar: Prof. Dr. Mr. Ing. Richard de Mos !!!
Richard gefeliciteerd jongen. Je bent op significante wijze onmiskenbaar achterlijker dan al je collega’s bij elkaar.
Bekijk hieronder de definitieve uitslag:
- Nederlandse Spoorwegen (NS) met: De Plaszak! – Negen punten
- PVV met: PVV stupide ideeëndiarree potpourri dag 2011 – Acht en half
- Harry van Bommel (SP) en Mariko Peters (GroenLinks) met: Paneeltje van slavernijkoetsje verwijderen – Dikke acht
- Jhim van Bemmel (PVV) met: terrasjes in de natuur – Zeven plus
- Joël Voordewind (CU) met: CU wil haatzaaien op internet strafbaar maken – Zesje
- Geert Wilders (PVV) met: Turkije uit de NAVO! – Vijf punten
- Joram van Klaveren (yep, al weer een PVV’er) met: Speciale uitzetdienst voor Polen – Vijfje
- Gerdi Verbeet (PvdA). Meer laagopgeleiden in de Tweede Kamer – Twee punten
- Kamerleden Matthijs Huizing (VVD) en Roland van Vliet (PVV) Greenpeace treiteren met een fiscale straf wegens ballon-actietje – Twee (2) lousy punten
- Richard de Mos (PVV) Jongeren beboeten voor imagoschade – Eén punt
En
- Richard de Mos (PVV) lifetime achievement award voor zijn gehele oeuvre van achterlijke ideeën tot op heden.
applaus! /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\
( waarom weet ik niet, maar dat hoort zo bij een prijs)
Ik vind het een prachtige award voor boven de schoorsteenmantel hoor.
@2: Laurent:
De schoorsteenmantel, wat een heerlijk nostalgisch woord, ik heb de award ook al uitgeprint 🙂
Ik dacht al wanneer zegt er eens iemand wat van mijn mooie award.
@4: JvdH
[ Ik dacht al wanneer zegt er eens iemand wat van mijn mooie award. ]
Allemaal flauwgevallen.
@4 Hij is mooi, hij is echt mooi, duidelijk ziel en zaligheid in gestopt, ik verwijs er zelfs een beetje naar in mijn statistisch 2011-overzicht waar ik sinds gistermiddag ernstig mee bezig ben, vandaar wat weinig reacties mijnerzijds (snorry)
*gaat weer door met pixels tellen, getallen op- en aftrekken, etc etc etc etc*
Deze award is op zich al een award waard.
DSW: ik heb jouw tijdlijn over de planeet Keppler uitgeprint en hangt aan de koelkast met een magneet, kan er nog steeds om lachen.
Nu heb je me dus aan het blozen he? 😳 😳 😳
Dankjewel!
Geweldig plak , je zal hem maar krijgen !
En dat schitterende “museale doek” :lol:, Mc Wilders en Mc Hero , mag wat mij betreft in alle glorie, wuthering heights verbeelding 😆 worden geplaatst !
De Heuvelse bewerkig van het CdA congres staat mij overigens ook als topper bij!