Houdt u zich wel eens bezig met onrecht? Nou dat is me wat hoor. Dat is namelijk niet voor iedereen weggelegd. Alleen toegestaan voor mensen Met Het Hart Op De Juiste Plaats. Dus mocht je het in je hoofd halen om je eens wat met onrecht te bemoeien: wees gewaarschuwd. Zorg er ten eerste voor dat je EXACT weet wat de bedoeling is.
Uit teksten op spandoeken blijkt dat ‘solidaire actievoerders’ niet de doelstellingen van het #tentenkamp begrijpen. Echt heel jammer dit.
— Nourdeen Wildeman (@nourdeenw) november 30, 2012
Onrecht kan echt vreselijk zijn, tot zover is iedereen het wel eens. Maar dan. Wie is de ware bestrijder van het onrecht? Heeft u daar wel eens over nagedacht?
“sympathisanten” zijn de mensen die voor bed en voeding gezorgd hebben en asielzoekers haalbare opties hebben voorgehouden #notweg
— @brit_borg(@brit_borg) november 30, 2012
Stel u ziet onrecht en u denkt: daar moet ik wat aan doen. Dan wacht u een onaangename verrassing. Bovenop dit onrecht zit al een onrechtbestrijder en die laat zich niet makkelijk de kaas van het brood vreten. Hij is de Ware Onrechtbestrijder ™, en jij, jij bent maar een boer. Jij hebt het niet in je. Je bent een salon-onrechtbestrijder, thuis wacht je warme bedje en je lekkere maaltje.
Die activisten die nu op #notweg rondhuppelen… Die heb ik de afgelopen 3 mnd (toen het nodig was!) niet gezien.. Hadden weg mogen blijven
— Mrs_Sharif (@Jaymaroley) november 29, 2012
Sterker nog: jij brengt de correcte bestrijding van onderhavig onrecht in gevaar. Dit onrecht werd reeds keurig bestreden conform strakke onrechtbestrijdingsnormen door de correcte mensen. U past niet in het profiel.
Verzoeken om geen geschreeuw wordt is door de ‘solidaire actievoerders’ vergeten. Nu duw en trekwerk tussen politie en actievoerders.
— Nourdeen Wildeman (@nourdeenw) november 30, 2012
Donder op. Nep-onrechtbestrijder. Oplichter!
Leugens verspreidt door oplichter: Jo van der Spek RT @n1euws: KRAPUUL.NL Tentenkamp #Notweg #NOs #dwdd #wnl #NiEuWS PLEASE RT
— Mrs_Sharif (@Jaymaroley) oktober 11, 2012
Wij, de Ware Onrechtbestrijders ™, doen dit al jaren. Jij komt net kijken. Wij zeggen al jaren hoe het zit.
Wat doe jij hier eigenlijk bij dit onrecht? Wat zijn je motieven? Je denkt aan jezelf he? Denk je dat deze mensen die lijden onder dit vreselijke onrecht op jou zitten te wachten? Waar was je gisteren? Waar was je vorige week? Waar was je vorig jaar?
Alleen zorgvuldig geselecteerde “ons soort mensen” Met Het Hart Op De Juiste Plaats mogen meedoen.
En nu, beste demogekkies? makbouli.blogspot.nl/2012/11/demoge… #BLOG #Notweg
— Makbouli(@makbouli) november 30, 2012
Als je wil meedoen, leuk, maar dan is het wel de bedoeling dat de missie van de Ware Onrechtbestrijders ™ onderschrijft. Anders wordt het een chaos en kunnen wij Ware Onrechtbestrijders ™ het onrecht niet op gepaste wijze bestrijden.
Dit onrecht is van ons, begrepen? Van ons!
Bah, eng ego-gedoe.
onrecht dient bestreden te worden door profesionele organisaties gesubsidieerd door het ryk en bemand door goed gesalieerde academisch opgeleide beroepskrachten.
zie bv. greenpeace en max havelaar
dan heeft het grootkapitaal tzt er nog iets aan
@ jvdheuvel
Ik geef het niet graag toe, maar ik ben het eens met de opmerking van;
….@1 – Le Roi danse
“Bah, eng ego-gedoe.”….