Hoe word je beroemd in 5 minuten? Nou zo; je bedreigt een schrijfster van Marokkaanse afkomst via Twitter en kiest dan Naima el Bezaz.
Waarvan de man inspecteur is bij politie.
Veel succes.
Oh en vlak voordat @NLvoorNLers zo intelligent was om zijn anonieme dreigtweet stiekem te verwijderen had ik deze toevallig op mijn scherm staan dus heb ik maar een screenshotje gemaakt.
Als u wil weten hoe het komt dat mensen als @NLvoorNLers dit soort berichten naar schrijfsters van Marokkaanse afkomst sturen, verwijs ik u naar “premier van alle Nederlanders dhr. M. Rutte”, die wil immers “Nederland teruggeven aan de Nederlanders”.

Heb je mooi ingezien dar Rutte zijn vocabulaire op een zeer onverantwoordelijke voor een Premier van Nederland manier doet gebruiken.
Het is alsof hij niet WIL begrijpen dat er rechtse mensen zijn die over etnische zuivering van Nederland dromen.
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2664/Nieuws/article/detail/1856553/2011/03/07/Schrijfster-Naima-El-Bezaz-bedreigd.dhtml
Error 404, pagina niet gevonden
Teveel Telegraaflezers die het ook nog met NLvoorNLers eens waren, zeker?
De link is nu: http://www.telegraaf.nl/binnenland/9206711/__Schrijfster_El_Bezaz_bedreigd__.html?sn=binnenland
Artikel blijkbaar verplaast.
Interessant, dat de Tel de vermelding “#pvv” in de haat-tweet heeft weggelaten…
😥
En dit soort types mag ons natuurlijk ook weer helemaal niet aan de jaren dertig en veertig doen denken.
Hilarisch boek trouwens, van Naima El Bezaz.