Wie naar de boutades van de heer Wilders luisterde, kon zich niet aan de indruk onttrekken dat de man zo infantiel is dat hij het liefst met zijn eigen uitwerpselen zou willen spelen. De tijd zal komen dat de heer Wilders in de Tweede Kamer met zijn uitwerpselen speelt. Ook het spelen met zelfgeproduceerde fecaliën valt immers onder vrijheid van meningsuiting. (‘De tijd zal komen dat Wilders in de Kamer met zijn uitwerpselen speelt’ – Volkskrant)
Wanneer gaat Geert Wilders met zijn eigen poep zitten spelen in het openbaar?
16 gedachten over “Wanneer gaat Geert Wilders met zijn eigen poep zitten spelen in het openbaar?”
Reacties zijn gesloten.
Citaat Job Cohen: “U bent het op hoofdlijnen oneens met het kabinet. Maar als ik een motie van wantrouwen indien, steunt u deze niet.”
Dat noemt men “strategie”, meneer Cohen. Want het laten vallen van dit kabinet, wat zeer onwenselijk is in deze crisistijd, is uw verachtelijke, naar macht en pluche snakkende linkse kliek in het zadel helpen. http://bit.ly/ozBFsT En daar werkt Geert (terecht!) niet aan mee.
Denkt u nu werkelijk dat Geert, en de gemiddelde Nederlander, zó naïef is en niet ziet waar u op uit bent? In dat geval bent u een té zielig excuus voor alles waar u en uw partij voor staat.
Verder dient u zich te schamen door uw partijbelang boven het landsbelang te stellen. Het is geen spelletje om de macht! Het wordt tijd dat er orde op zaken gesteld moet worden in de boekhouding van Nederland. Dáár staat dit kabinet voor. Ik geloof dan ook in dit kabinet. Al zal het nog jaren duren eer de door de PvdA veroorzaakte chaos weer rechtgetrokken is. En ja, daar is Wilders ook voor nodig! I rest my case!
Zo Erlise, en wat is jouw probleem? 😕 Wat wilde je hierbij nou zeggen aangaande de post?
erlise Schreef:
Mijn god, daar heb je ene Erlise, bij Breivik op workshop geweest? Wat jij gehersenspoeld! Wie heeft je zo bang gemaakt en waarom?
Je hele sneue stukje ademt een bruine geest van rechtsextremistische excrementen die van extra agressieve chemicaliën zijn voorzien om zich nog adequater bij wijze van anti-humanoïde stof te verspreiden als een soort moerasgas.
Erlise on topic reageren in het vervolg anders einde oefening laatste waarschuwing.
erlise Schreef:
Misschien dat U bereid ben kennis te nemen van hetgeen U op onderstaande webpagina (zie url) wordt getoond.
http://tinyurl.com/4xclzme
Dàt is dus het financieel beleid waar Uw bruine kabinet voor staat…!??
Arnold Grunberg levert de beste -en meest compacte- beschrijving van het zich de afgelopen week voordoend fenomeen.
Dat de grote geblondeerde held in de tweede kamer met z’n excrementen zal gaan spelen lijkt me niet direct aannemelijk maar zijn stemmer zal van hem eisen dat hij zichzelf bij een volgend debat dient te overtreffen; dat is een wetenschap die alle volksmenners bekend is.
Hoe en waarmee…?
Lijkt me een prijsvraag waardig… !
Henk Middelzee Schreef:
Als Geert al met zijn stront gaat spelen zal dat thuis of op zijn fractiekamer gebeuren .. Waarna hij “om uit te rusten ” enige tijd in een privekliniek in de USA zal doorbrengen .. Maar dan krijgen we Bosma als zijn opvolger …. zo mogelijk nog enger …. lijkt mij trouwens niet onwaarschijnlijk dat een door Bosma in de koffie gedruppeld “medicijn ” de oorzaak van letterlijke scheissespielerei van Wilders zou zijn , indien Wilders te mild zou worden …
Al Bakrastani Schreef:
Ja, maar Bosma heeft het charisma van een keukenrol, die komt niet ver.
Ik weet niet of Arnon Grunsberg bewust het woord “boutade” in relatie tot “poep” heeft bedacht, maar wat mij betreft had het zinnetje ook mogen zijn:
Wie naar het bouten van de heer Wilders luisterde, kon zich niet aan de indruk onttrekken dat de man zo infantiel is dat hij het liefst met zijn eigen uitwerpselen zou willen spelen.
(En ik bedenk ineens dat ik hoognodig een boutade moet plegen….)
Henk Middelzee Schreef:
Ja dat is het schuim en het janhagel eigen: hun aanvoerder opjutten om de volgende keer nog grover in de
mond, zeg maar bèk, te zijn. Doet zo’n volksmennend type als Wilders dat niet, wordt hij door Henk & Ingrid uitgejouwd voor slappe flikker.
Ter aanvulling:
Mijn Van Dale woordenboek vertelt:
boutade
bou·ta·de
1·min of meer gechargeerde, geestige uiting van misnoegen, geestige uitval tegen iets
In de nieuwe druk wordt het dus:
1·min of meer gechargeerde, geestige uiting van misnoegen, geestige uitval tegen iets
2·drol, keutel
Erlise, even de naam proeven. Getver, Erlise, pseudoniem voor Eva Braun? Zou Wilders dan toch een kloon van Adolf zijn? Erlise, wie is de gemiddelde Nederlander? Het schuim en schorremorrie waarmee jij je kennelijk vereenzelvigd? Die bruine horde, de nazaten van Ernst Rohm’s knuppeltroepen welke, zoals iedereen weet, de voorlopers waren van Hitlers knokploegen? De moordenaars van duizenden socialisten in het Berlijn van na de 1e wereldoorlog? De moordenaars van inteligentsia als Rosa Luxemburg en Karl Liebknegt? Jij bedoelt die gemiddelde Nederlander welke op de PVV stemt en Wilders adoreert? Men kan dieper zinken dan ik voor mogelijk hield!
Waar sláát dit stuk van Grunberg op ? Wat een allerbelabberst niveau ! Dit noemt zich schrijver ? Moehahaha.
Overigens, als je naar de feiten kijkt, heeft Erlise wél gelijk. Niet dan ?
Liera Schreef:
even begrijpen: vooroordelen is niet hetzelfde als feiten !!!
Liera Schreef:
Ja, als je meeheult met collaboratrice Erlise en de racistische wolven in het bruinhemdenbos, dan heeft ook Breivik gelijk.