Wilders wil zijn logo registreren. Gelukkig mag je dan nog steeds een parodie maken. Tenzij hij dat stukje vrijheid ook wil afpakken natuurlijk. Misschien een idee voor al die lokale PVV klonen. Gewoon zeggen dat ze een parodie zijn; ze zijn er belachelijk genoeg voor. 😆
Hee Wilders, registreer dit
5 gedachten over “Hee Wilders, registreer dit”
Reacties zijn gesloten.
Als er een woord is dat Wilders zich niet kan toe-eigenen is het wel vrijheid. Wat een hypocrisie
Wilders leutert volkomen uit zijn nek. Hij heeft het merk PVV en zijn beeldmerk namelijk al sinds september 2009 (!) gedeponeerd bij het Benelux Merkenregister. De aanvraag is nu nog ‘in depot’ want merkregistratie is een ingewikkelde aangelegenheid. Er zijn dus twee mogelijkheden: of hij is het zelf vergeten (wat niet zo slim van ‘m is) of hij probeert op een oneigenlijke manier in de publiciteit te komen.
Oh ja check de website van het Merkenbureau: http://www.boip.int/nl/merken/actionSearchRegister.html
mensen ik kan geen mailadres vinden waar ik deze link naar toe kan zenden, maar wat ik hier lees en zie is toch best wel verontrustend te noemen.
http://www.almerevandaag.nl/nieuws/almere/article5857564.ece/Winkeliers-bedreigd-door-aanhangers-PVV
http://www.nuvideoclips.nl/musicvideo.php?vid=644261c32
#5. het staat er al
kan helaas de video niet zien.